150.000 TL Değerinde Hediye Tatil Çekilişi Piyango Bileti Açıklamaları

 • Türkiye’de ikamet eden “Yabancılara Mahsus Kimlik Numarası” sahibi yabancı uyruklu üyeler çekilişlere katılabilir, tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde “İkamet Tezkeresi” ibraz etmeleri zorunludur.
   
 • 2 adet 150.000,00 TL değerinde TATİL SEPETİ HEDİYE ÇEKİ
   
 • Bir kişi, farklı bilet numaralarıyla birden fazla ödül kazanabilir. (ör: 1500 TL 'lik bir ayakkabı satın aldığınızda; tarafınıza Giydim Gidiyor tarafından 5 adet bilet verilir. Bu 5 adet bilete 2 ödül vurursa, o kişi toplamda 300.000 TL'lik Tatil Hediye Çeki kazanmış olur.)
   
 • Çekiliş Giydim Gidiyor tarafından yapılmamaktadır. 
   
 • Çekiliş Bileti hediyesine hak kazanmak için; giydimgidiyor.com sitesinden alışveriş yapılması gerekmektedir. Sosyal Medya yada telefon aracılığı ile yapılan alışverişlerde; müşteri Hediye Çeki için hak talebinde bulunamaz.
   
 • Online alışveriş sonrasında müşteri temsilcilerimiz tarafınıza ulaşarak; İletişim, Adres ve Kimlik bilgilerinizi talep edeceklerdir. Bu nedenle alışverişlerinizde iletişim bilgilerinizi doğru girmeniz öenm arz etmektedir. Herhangi bir neden ile tarafınıza ulaşım sağlanıp gerekli bilgiler tarafınızdan alınamaz ise; daha sonra hak talebinde bulunamazsınız.
   
 • Hediye Çekiliş Biletlerine hak kazanmak için; 21.07.2023 13:00 - 31.07.2023 23:59 tarihleri arasında giydimgidiyor.com websitesi üzerinden alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir.
   
 • Çekiliş tarihi: 10/08/2023 13:00  biletler daha önce tükenirse çekiliş erken bir tarihte yapılabilir.
   
 • Giydim Gidiyor ilgili çekiliş ile alakalı 1000 adet Hediye Çeki bileti satın almış olup; Piyango Sepeti'nin arz etmiş olduğu biletlerin çekiliş tarihinden önce bitmiş olması durumunda, kendi yürütmüş olduğu kampanyayı daha erken sonlandırma hakkına sahiptir.
   
 • 21.07.2023 - 31.07.2023 Tarihleri arasında yapmış olduğunuz alışverişi daha sonrasında iade etmek istediğinizde; Hediye Tatil Çeki Bilet haklarınızdan da feragat etmiş olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.
   
 • Çekilişler Milli Piyango İdaresi güvencesiyle Piyango Sepeti tarafından düzenlenmektedir. 320 sayılı Kanun Hükmünde Kararname hükümleri uyarınca, İdare tarafından tertiplenen Karşılığı Nakit Olmayan Oyunlar için taahhüt edilen ikramiyeler Devlet garantisi altındadır.
   
 • Çekiliş, üzerinde numaraların yazılı olduğu topların, hareketli kürelerden seçimi ile halka açık olarak veya gelişen teknoloji kullanılarak dijital olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar arzu ederse çekilişi bu linke tıklayarak izleyebilirler.
   
 • Çekiliş Yeri: Milli Piyango İdaresi Kızılay Binası, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:4 06440 Kızılay / ANKARA
   
 • Çekilişe katılmak için bilet satın almanız gerekmektedir. Bilet satışı oyun planında belirlenen tarih ve saatte başlayıp, sona erecektir. Biletler, piyangosepeti.com.tr ve bayiler üzerinden satışa çıkacaktır. Biletin detaylarına ilişkin bilgiler piyangosepeti.com.tr veya ilgili bayinin üyelik hesapları üzerinden erişime açık olacaktır.
   
 • Çekilişe katılım belirtilen tarihe veya biletler tükenene kadar devam edecek olup, satış sonlandırıldıktan sonra belirlenen tarih ve saatte çekiliş yapılarak sonuçlandırılacaktır. Sonuçlar www.mpi.gov.tr, www.piyangosepeti.com.tr ve bayi site ve uygulamalarında ilan edilecektir. Sonuçlar, MPİ web sitesinde yayınlandığı anda tebliğ edilmiş sayılacaktır.
   
 • On sekiz yaşından küçükler Karşılığı Nakit Olmayan Oyunlara iştirak edemezler, iştirak etmiş olsalar dahi kazandıkları ikramiyeleri verilmez ve bedeli İdareye gelir kaydedilir.
   
 • Talihliler, ikramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmet için tüm vergi ve diğer yasal ücretlerden Veraset ve İntikal Vergisi’nden muaf tutulacaktır. Tescile tabi ürünler (araç, motor vb.) için sadece tescil masrafı ve tescil için gerekli vekâletname ücreti ile gayrimenkuller için tapu harcı ve vekâletname ücreti talihliler tarafından ödenecektir.
   
 • İkramiye kazanan talihliler, çekiliş sonuçlarının ilanıyla birlikte 15 gün içinde piyangosepeti.com.tr çağrı merkezi üzerinden başvurmak durumundadır. Başvuru yapılmadığı takdirde ikramiye hakkı kaybedilecektir. Bu şekilde alınmayan ürünler, İdare’ye gelir kaydedilir. Tescile tabi olmayan ürünlerin teslimi, başvuruyu takiben 7 gün içinde kargoya verilerek yapılır. Tescile tabi olan ürünlerin teslimatına ilişkin gerekli işlemlerin yapılması için ise, talihlinin başvuruyu takiben 30 gün içerisinde başbayi ofisine şahsen (veya yasal vekili aracılığı ile) gelmesi gerekmektedir.
   
 • Kargo ile ödül teslimatı yapılan durumlarda, talihlinin kendisine kimlik ibrazı ile teslimat yapılabilir.
   
 • Kargoyla teslim edilecek ikramiyeler için, herhangi bir nedenle teslimatın yapılamaması durumunda, ürünün iadesini müteakip yeniden kargo gönderimi yapılacaktır. Toplamda en çok 3 (üç) kez gönderim sağlanacaktır.
   
 • Masraflarını talihlinin karşılaması koşuluyla yurtdışına ikramiye teslimatı yapılabilir veya talihli, bulunduğu ülkedeki Türkiye Cumhuriyeti konsoloslukları aracılığıyla, Türkiye’de ikamet eden bir kişiye ödülün teslim alınması için vekâlet verebilir.
   
 • Kargoyla yapılan ürün teslimatlarında, ürün ambalajının kontrol edilmesi sorumluluğu talihliye aittir. Ürün ambalajının yırtılmış veya zarar görmüş olması durumunda ürün teslim alınmamalıdır. Ürün tesliminden sonra oluşacak her türlü işlem için tedarikçi firma ile iletişime geçilmelidir.
   
 • Çekilişlerde yedek talihli olmayacaktır. İkramiyenin satılmayan bilete çıkması durumunda çekiliş tekrarlanacaktır.
   
 •  Aynı bilet numarasına tek ikramiye isabet edebilir. Aynı bilet numarasına birden fazla ikramiye isabet etmesi durumunda çekiliş tekrar edilecektir. Amorti, son 2 vb. ikramiyeler bu kapsamda değerlendirilmez, ödüller büyükten küçüğe çekildiği için 1 bilet numarasına birden fazla ödül isabet ederse değeri yüksek olan hediye teslim edilir.
   
 • Çoklu eşya çekilişlerinde ikramiye olarak belirtilen her bir ürün, bir adet bilete isabet etmektedir.
   
 • İkramiyelerin karşılığı paraya tahvil edilemez, bedeli talihlilere nakden veya hesaben ödenemez.
   
 • Talihli kazandığı ikramiyeyi teslim almadan üçüncü kişilere devir ve temlik edemez.
   
 • Ürün görselleri temsilidir ve gerçek ürünle farklılık gösterebilir.
   
 • Bu çekilişe katılım gösteren tüm üyeler Çekiliş Koşullarını kabul etmiş sayılır. 
₺1.249,90 KDV Dahil
₺1.799,90 KDV Dahil
₺1.399,90 KDV Dahil
₺1.949,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.699,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.699,90 KDV Dahil
₺2.249,90 KDV Dahil
₺2.999,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.699,90 KDV Dahil
₺2.149,90 KDV Dahil
₺2.999,90 KDV Dahil
₺1.649,90 KDV Dahil
₺2.249,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.699,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.699,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.699,90 KDV Dahil
₺1.399,90 KDV Dahil
₺1.949,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.499,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.499,90 KDV Dahil
₺1.149,90 KDV Dahil
₺1.649,90 KDV Dahil
₺1.099,90 KDV Dahil
₺1.549,90 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Size Chart
Çerez Kullanımı

Web sitemizde gezinme deneyiminizi geliştirmek, size kişiselleştirilmiş içerik ve hedefli reklamlar göstermek, web sitesi trafiğimizi analiz etmek ve ziyaretçilerimizin nereden geldiğini anlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz. devamı