ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Şık bir davete giderken ya da gün içerisinde daha formal giyinmeniz gereken bir durumda iseniz aksesuarlarınıza ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir. En çok dikkat çeken aksesuarınız çanta olacağı için burada mutlaka doğru seçimi yapmalısınız. Büyük ve gösterişli çantalar yerine daha zarif ve minimal çantalar kullanmanız en doğrusu olacaktır. Portföy çantalar da tam bu durumlarda kurtarıcınız olacak. 

 

Portföy çantalar yapısı itibariyle küçük, hacmi çok az, sadece mutlaka yanınızda olması gereken ürünleri alacak boyutta modellerden oluşmaktadır. Kullanım amacı hem kombini tamamlamak hem de telefon, kartlarınız, acil durum nakitleri gibi ufak ihtiyaçları birlikte yanınızda bulundurmaktır. 

 

Portföy çantalar trendlere göre değişim göstermekte diğer gruplara göre daha zayıftır. Bu tarz çantalarda zamansız modellere eğilim göstermek daha yerinde bir yatırım olacaktır. Her yıl her tarz kıyafetle kullanabileceğiniz ve uyum sağlayacak modelleri satın almayı tercih edebilirsiniz. 

 

Her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken parçaların arasında gelen siyah portföy çanta ve nude portföy çanta yer almaktadır. Bu iki model ile hem toplantı gibi formal ortamlarda hem de özel davet durumlarında bütünlüğünüzü koruyabilirsiniz. 

 

Bu tarz modeller hep mi ciddi tasarımlara sahiptir sorusuna ise kocaman bir hayır cevabı verebiliriz. Portföy çantalarda da çok renkli ve neşeli koleksiyonlar bulabilirsiniz. Taşıdığınız aksesuarı canlı renklerde kullanmak isteyebilir ya da gösterişli ışıltılara bolca yer vermek isteyebilirsiniz. Bu tarz ve çok daha fazla detayı portföy çanta modellerinde kolaylıkla bulabileceğinizi unutmayın. 

 

İster zamansız ve klasik modeller isterseniz de gösterişli ve renkli tasarımlar… Hepsi en beğenilen tasarımlarıyla giydimgidiyor.com ‘da 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde gezinme deneyiminizi geliştirmek, size kişiselleştirilmiş içerik ve hedefli reklamlar göstermek, web sitesi trafiğimizi analiz etmek ve ziyaretçilerimizin nereden geldiğini anlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz. devamı